10 prezentów na święta dla biegacza

Idą święta, idą święta,
każda buzia uśmiechnięta…😁😁


Święta=prezenty🎁🎁, a więc co takiego chciałby dostać biegacz? Jakie masz możliwości wyboru dla pasjonata tego sportu? Oto moje 10 propozycji, które mogą Ci podsunąć pomysł na prezent dla Twojego biegacza i nie tylko 😀

1. Mój faworyt- wałek do rollowania. Nie musi być drogi, a najlepiej płaski, bez wypustek, bo taki właśnie służy do rozluźniania mięśni 💪

2. Zegarek z pomiarem GPS🕖- tu już trzeba sięgnąć głębiej do kieszeni💲💲. Możesz poszukać czegoś używanego na Giełdzie Biegowej, lub zainwestować w nowy. Mam dwie propozycje. Pierwsza- jeśli chcesz mieć sporo bajerów, kupić nowy zegarek i jednocześnie stosunkowo niewiele wydać to polecam Geonaute Onmove 500 HRM, lub z wyższej półki Polar M430, z którego obecnie korzystam- jak dla mnie świetny!

3. Buty do biegania- generalnie bardzo łatwe do wyboru, a można nie wydając milionów monet kupić fajne, wysokiej jakości modele z wyprzedaży oferowanych przez sklepy ze sprzętem biegowym. Tutaj znów odniosę się do tego czego używam- Kalenji Kiprun LD i SD na twarde nawierzchnie i modele trailowe XT6 i Kiprace Trail3, obecnie wszystkie na obniżonych cenach ze względu na zmianę kolekcji.

4. Czapka z głośnikiem na bluetooth- trochę można pójść w bajery biegowe 🎶🎶 Sprawdzi się nie tylko przy bieganiu, ale też jakimkolwiek innym sporcie kiedy chcemy zająć czymś głowę, a nie przejmować się plączącymi kablami.

5. Spersonalizowany komplet startowy! Czyli ciuchy z imieniem, ksywką biegacza i mamy coś co wywoła uśmiech.

6. Weekend w górach- kto biega, to na 99% lubi góry i chętnie tam się wybierze na kilka/kilkadziesiąt kilometrów wycieczek po szlakach, a później wybierze się w Twoim towarzystwie (domyślnie swojej drugiej połówki) na pobliskie termy.

7. Wyjazd na ciekawą imprezę biegową. Może półmaraton w Paryżu, Londynie, może w Disneylandzie? Maraton Wigry, Kierunek Ultra Hańcza, Ultra Śledź lub coś górskiego? Legendarna Łemkowyna? ⛰ Masz tutaj mnóstwo możliwości, pytanie jakie starty lubi obdarowywany…

8. Książka o tematyce biegowej- czy to naukowa, wyjaśniająca tajniki treningu, czy to opowieść z życia wzięta, czyli biografia postaci ze świata sportu dająca motywacyjnego kopa.

9. Karta podarunkowa do sklepu sportowego. Bez ryzyka, że nie trafisz w produkt czy rozmiar, ale jednak, kurcze to tak jakby dostać do ręki pieniądze, a chciałoby się dostać w zamian ciepłe emocje od odbiorcy, prawda?

10. Zabierz biegacza na inny sport. Jeśli biega 4-5 razy w tygodniu i więcej, to już rzyga tym bieganiem i chętnie pójdzie na strzelnicę czy squasha.Może jakiś karnecik? Naprawdę, to jest potrzebne.

PS: wszystko to prezenty materialne. Nigdy jednak nie będzie lepszego prezentu niż przy najważniejszym starcie sezonu z uśmiechem na mecie wpaść w ramiona ukochanej osoby. Jeśli będziesz czekać na mecie to już dałeś od siebie to czego biegacz potrzebuje najbardziej i nie tylko biegacz, ale każdy człowiek. Wsparcie i miłość ❤❤ Wesołych Świąt!

Dodaj komentarz